»»»Wwe All Star's 2:کمپانی WWE و استودیو سازنده بازی های این کمپانی،THQ،خبری از تولید آل استارز ندادند،و دیگر نسخه این بازی به دلیل فروش کم و مورد تمسخر قرار گرفته شدن توسط خریداران تولید نمیشود.

»»»جریکو،ارتون،میستریو:کمپانی WWE و همچنین وینس مکمن به هیچ وجه این سه استار را از دست نمیدهد،در برگزاری راء این هفته طبق اخبار اعلام شده این سه استار در بک استیج حضور و با مستر مکمن صحبت هایی انجام شده و مکمن برای قوت بخشیدن به راسترهای فعلی به این سه استار احتیاج دارد! اما یک خبر جالب اینکه جریکو در آن شب در تور فازی دیده شده.!

»»»ایون بورن:دیروز ایون بورن در توییتر خبری از وضعیت سلامتی اش نوشت:یک بررسی توسط اشعه ایکس دیگر،بله استخوان هایم به طور کامل بهبود کرده است،فیزیوتراپی هفته دیگر تمام میشود!با توجه به این شرایط باید منتظر این استار نیز در کنار سه استار دیگر باشیم.

»»»دنیل برایان:نامبروان کانتندر قهرمان کمربند WWE،درباره صحبت های خیلی ها درباره اینکه قیافه وی شبیه صورت بز میباشید در توییتر اینگونه نوشت:قیافه بز؟خیلی قیاس بدیه.از هر نظر صورت من بهترینه،به جای برایان بز بگویید برایان زیبا.!
  
دانلود + ادامه مطلب